Medycyna estetyczna – ciesz się młodą skórą!

0
1881

Wszystkim znany botox

Botox jest najpopularniejszym zabiegiem medycyny estetycznej, z którego korzystają największe gwiazdy. Pozwala on na  całkowite wygładzenie zmarszczek na okres kilku miesięcy. Następnie zabieg trzeba powtórzyć, aby utrwalić efekt. Z każdym kolejnym rezultaty utrzymują się coraz dłużej. Botox, czyli toksyna botulinowa prowadzi do braku aktywności mięśnia, co powoduje natychmiastowe wygładzenie skóry. Zabieg trwa kilka minut i od razu po jego wykonaniu można wrócić do normalnej aktywności. Stąd nazywa się go zabiegiem „lunchowym”.

Nici liftingujące

Nici liftingujące to nowoczesna metoda odmładzania skóry, poprawy jej struktury i owalu twarzy. Aktywują one jej rewitalizację, a także opóźniają starzenie się. Nici wprowadzane są przez punkty wkłucia. Stopniowo się rozpuszczając, stymulują syntezę kolagenu i fibroblastów, dzięki czemu poprawia się kondycja skóry. Pozwalają one na nieinwazyjny lifitng bez skalpela. Metoda ta zapewnia naturalny efekt i krótki czas rekonwalescencji. Dzięki niej usuniemy zmarszczki znajdujące się na czole, poprawimy owal twarzy, zlikwidujemy fałd podbródkowy, linie marionetki, pomarszczone policzki, worki pod oczami.

Laseroterapia

Skórę możemy odmłodzić również przy pomocy lasera. Emitowany jest do głębokich warstw skóry i wspomaga regenerację komórek. Dzięki pobudzeniu procesów naprawczych, likwidowane są bruzdy, zmarszczki, a skóra odzyskuje swoją sprężystość. Zabieg przynosi rezultaty w postaci gładkiej i młodo wyglądającej skóry ze spłyconymi zmarszczkami, mniej widocznymi bliznami i przebarwieniami.

Szukasz dobrej kliniki medycyny estetycznej, w której wykonasz powyższe zabiegi? Odwiedź lavito, porównaj ceny i umów się na zabieg!